Her ülke sağlık sorunları ile boğuşmakta ve en gelişmiş ülkeler bile gerçekçi çözüm üretememektedir. Aynı zamanda sağlık giderlerinden şikayet edip giderleri daha da kısmak için yollar aramaktadır. İnsanlar ise sağlık problemlerinin gün geçtikçe çoğalması ve çözümden uzaklaştıkları için yeni yollar aramaktadırlar.

40 yıllık hekimlik deneyimimle eskiden gelen kadim bilgiler ve modern dediğimiz tıbbın bilgilerini bir araya katıp, içinden doğrularını süzerek hepinizle paylaşmak istedim.

Dr. ERG ENTEGRATİF TIP AKADEMİSİ’ni kurmak üzere ilk adımda çok değerli yol arkadaşlarımız destek verdi ve gün geçtikçe artan destekle önce bireysel ve kurumsal seminerler, sonra webtv ve kitap dizileri sıraya girdi.

Eğitimlere sadece sağlık profesyonelleri değil, “sürdürülebilir sağlıklı yaşam“ı kendilerine yol edinmiş herkese yöneliktir.

Bir kişi kendi hayatını daha sağlıklı yaşamak için, bir anne çocuğunu daha iyi yetiştirebilmek için, bir öğrenci, sporcu, sanatçı performansını artırmak için, bir yönetici kurumunu daha iyi yönetebilmek için en doğru ip uçlarını öğrenebileceği eğitimlerimize katılmaktadır.

Sizleri bu sağlıklı, keyifli ve eğlenceli yolculuğa bekliyoruz.

Kayıt için:

0212 2406206

0537 8117705

[email protected]